Ciklus tribina Direktno -Savjetovalište “Luka Ritz”,

Ciklus tribina Direktno 2013-2014

Tribine za mlade Direktno su prilika za otvaranje važnih društvenih tema, kritičko promišljanje i aktivno sudjelovanje mladih u izgradnji zdravijeg društva. Na njima ćemo se baviti temama unutar četiri šira područja: nasilje među mladima, ovisnosti, građanski aktivizam, te spol, rod i seksualnost. Gosti svake tribine bit će poznati stručnjaci koji će svojim predavanjem ponuditi okvir za razmišljanje i zajednički razgovor.

Kao uvod u svaku temu poslužit će projekcija dokumentarnog filma iz serijala Direkt produkcije FadeIN.

Susreti će se održavati u razdoblju od studenog 2013. do srpnja 2014., ponedjeljkom od 19 do 21 sat.

Detaljnije informacije o Ciklusu tribina možete pronaći na www.savjetovaliste.hr.

Kontakt: Lana Penezić Savjetovalište “Luka Ritz”, Fabkovićeva 1/3, Zagreb e-mail: lana.savjetovaliste@gmail.com tel: 01 888 5440, 888 5441