Sudjelujte u istraživanju „Roditeljstvo LGBT populacije u Hrvatskoj“

Dragi roditelji i skrbnici, pozivamo vas na sudjelovanje u istraživanju „Roditeljstvo LGBT populacije u Hrvatskoj“.

Cilj je istraživanja upoznavanje sa životima LGBT obitelji gdje bi se na siguran i povjerljiv način po prvi puta u Hrvatskoj omogućilo da nesmetano iznesu svoja mišljenja, potrebe i iskustva. Rezultati ovog istraživanja pružit će mogućnost utjecaja na stvaranje učinkovite politike zaštite djece i LGBT obitelji utemeljene na stvarnim potrebama i iskustvima, a ne na neosnovanim pretpostavkama i/ili osobnim ideologijama. Također se očekuje postupna senzibilizacija javnosti po ovom pitanju jer će prikazivati stvarno stanje u Hrvatskoj.

Podijelite svoju priču i sudjelujte u prvom istraživanju LGBT obitelji u Hrvatskoj, javite nam se na mail roditeljstvo.istrazivanje@gmail.com ili na broj mobitela 095 559 36 84.

Za sva dodatna pitanja i informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

U nadi da ćete se odazvati u što većem broju kako bi se čuo i Vaš glas,

Srdačno vas pozdravljaju,

Sandra Tolić, magistra psihologije

Maja Tadić,doktorandica psihologije

Antonija Maričić, doktorandica psihologije

Marina Štambuk, doktorandica psihologije