Upis u drugu generaciju intenzivnog edukacijskog programa “Clinical Expressive Arts Therapy 2014-2016"

U tijeku su prijave za upis u drugu generaciju intenzivnog edukacijskog programa “Clinical Expressive Arts Therapy 2014-2016 koji će se održavati u Zagrebu.

Edukacija počinje u listopadu 2014 godine. Edukacija je namijenjena svim stručnjacima iz područja bihevioralnih znanost – psihoterapeuti,psiholozi,socijalni radnici, logopedi, rehabilitatori, socijalni pedagozi, radni terapeuti, psihijatri, pedagozi, supervizori i coachevi.

Promotivni video o programu: http://www.youtube.com/watch?v=echveqYMqCY&feature=youtu.be

Program će voditi i provoditi dr. Avi Goren Barr iz Tel Aviva, Izrael www.dravigb.com ,i mr.sc.Velimir Dugandžić, prof. ECP iz Hrvatske a nositelj i organizator edukacije za Hrvatsku je Dugan d.o.o. za poticanje osobnih, obiteljskih i organizacijskih potencijala iz Varaždina.

 Sve ostale informacije možete dobiti slanjem e-mail upita ili na broj telefona 091 1114112.